FavoriteLoadingお気に入りに追加

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCCuZfC8Q168H27H3W8orKxQ/join

Arkadaşlar bugün de bir One Piece videosunda daha beraberiz 😀

One Piece Türkçe Teori videolarımı beğeniyorsanız ve devamının gelmesini istiyorsanız, lütfen kanala abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın!

One Piece

One Piece (ワンピース Wan Pīsu), Eiiçiro Oda (栄一路尾田) tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shonen Jump (少年ジャンプ) dergisinde Ağustos 1997’den beri yayınlanmaktadır. 96 Tankōbon cilt yayınlanmıştır (Nisan 2020 itibarıyla). One Piece, şeytan meyvesi yiyerek doğaüstü güçler kazanmış, Monkey D. Luffy isimli, 17 yaşındaki bir gencin ve zaman içinde toplayıp mürettebatına kattığı korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları’nın maceralarını izlemektedir. Hasır Şapka Korsanları’nın kaptanı olarak Luffy, Korsanların bir sonraki Kralı olmak ve dünyanın “One Piece” olarak bilinen nihai hazinesini aramak için Grand Line’ı keşfetmektedir.

Manga sonrasında büyük bir Medya franchise’ı doğurdu. Production I.G tarafından üretilen bir festival filmi ve Toei Animation tarafından 1999’da Japonya’da yayınlanmaya başlanan bir anime dizisi başta olmak üzere, bir ticaret kart oyunu ve çok sayıda Video oyunu gibi çeşitli ticari ve medya ürünleri buna dahildi. Ayrıca, Toei on dört animasyon filmi, bir orijinal video animasyonu ve on üç televizyon özel filmi yayınladı.

One Piece; hikâye anlatımı, sanat, karakterizasyon ve mizahı için övgü aldı. Manganın birkaç cildi, Japonya’daki herhangi bir kitabın en yüksek başlangıç baskısı da dahil olmak üzere yayın rekorlarını kırdı. Eiichiro Oda’nın One Piece manga resmi sitesi27 Nisan 2020 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. , Guinness Rekorlar Kitabı’na “tek bir yazar tarafından yayınlanan aynı çizgi roman dizisi için en fazla kopya” olarak girdiklerini açıkladı. Manga, (Nisan 2020 itibarıyla) dünya çapında 43 ülkede 473 milyondan fazla tiraja sahiptir ve bu da tarihteki en çok satan manga serisidir. 2018’de üst üstte 11 yıl en çok satan manga oldu. One Piece; manga, anime, filmler, oyunlar ve diğer ürünlerden toplam 21 milyar dolardan fazla gelir elde ettiği tahmin edilen tüm zamanların en yüksek brüt medya franchise’larından biridir.

Konu Anime, çocukluğundan beri korsan olmak isteyen Luffy’nin Korsanlar Kralı olma yolundaki maceralarını anlatmaktadır. Yolculuğu East Blue Denizi’nden başlayıp One Piece denilen hazinenin olduğu Grand Line’a kadar uzanmaktadır. Bu yolculuk sırasında tayfasını da toplayan Luffy; Dünya’nın en iyi kılıç ustası olmak isteyen Roronoa Zoro’yu, Dünya’nın haritasını çıkartmak isteyen Nami’yi, denizin cesur savaşçısı olmak isteyen Usopp’u, tüm denizlerin birleştiği All Blue’yu bulmak isteyen aşçı Sanji’yi, tüm hastalıkların tedavisini bulmak isteyen Chopper’ı, hiçbir tarih kaydı olmayan Kayıp Yüzyıl’ı öğrenmek için Rio Poneglyph’ini bulmak isteyen Robin’i, tüm dünyayı dolaşabilecek bir gemi yapmak isteyen Cyborg Franky’yi, iskelet bir müzisyen Brook’u, ve denizadam Jinbe’yi Going Merry daha sonrasında ise Thousand Sunny isimli gemisindeki tayfasına alır. Birlikte, hayallerinin peşinde denizlerde giderken diğer korsanlar, kelle avcıları, suç örgütleri, devrimciler, gizli ajanlar ve yolsuz Dünya Hükümeti’nin askerleri ve çeşitli diğer arkadaş ve düşmanlarla karşılaşırlar.

Gol D. Roger, en güçlü ve en ünlü korsan olan Korsanlar Kral olarak biliniyordu. Roger’ın Dünya Hükümeti tarafından ele geçirilmesi ve ölümü dünya çapında bir değişiklik getirdi. Ölümünden önceki son sözleri, dünyanın en büyük hazinesi olan One Piece’in yerini ortaya çıkardı ve yeni bir çağ başlattı: Korsanların Büyük Çağı. İnsanlar korsan olup One Piece’i (sınırsız miktarda zenginlik ve şöhret vadeden bir hazine) bulmak ve Korsanlar Kralı olmak için denize açıldılar.

Discord Sunucumuza Katılmak İsteyenler İçin : https://discord.gg/ueHVwRNmTd

Sorular görüşler ve öneriler için : https://curiouscat.me/934199833

instagram : https://www.instagram.com/nemo_ahmetmurat

Twitter : https://twitter.com/nemo_ahmet

Twitch : https://www.twitch.tv/nisyan

Bynogame: https://www.bynogame.com/destekle/nisyan

https://anime.foredooming.com/wp/wp-content/uploads/2021/05/One-Piece-1012.Say-Ayrntl-zet-Kzl-Knlar-Sava-Alannda-Zoroya-Ne-Olacak-Naminin-syan.jpghttps://anime.foredooming.com/wp/wp-content/uploads/2021/05/One-Piece-1012.Say-Ayrntl-zet-Kzl-Knlar-Sava-Alannda-Zoroya-Ne-Olacak-Naminin-syan-200x150.jpgtsutomuワンピースAyrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCCuZfC8Q168H27H3W8orKxQ/join Arkadaşlar bugün de bir One Piece videosunda daha beraberiz 😀 One Piece Türkçe Teori videolarımı beğeniyorsanız ve devamının gelmesini istiyorsanız, lütfen kanala abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın! One Piece One Piece (ワンピース Wan Pīsu), Eiiçiro Oda (栄一路尾田) tarafından yazılan ve çizilen Japon...アニメ動画をわかりやすくをまとめた国内最大級のサイトです。